Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
20.06.2018

Rodzice dzieciom -przedstawienie ,,Jest taki kwiat''

Zdjęcie Artykułu

Radośnie , kolorowo i bajkowo było 1 czerwca w przedszkolu Miś Uszatek. Dziecięca radość, zabawa i niespodzianki towarzyszyły naszym przedszkolakom podczas obchodów najmilszego dla nich święta Dnia Dziecka .Świętowaliśmy, aby poczuły się ważne i wyjątkowe.

Rodzice, którzy tworzą w przedszkolu ,,Klub Optymistycznych Rodziców”, już po raz jedenasty zaprosili dzieci do bajkowej krainy. Dzieci z zachwytem obejrzały przedstawienie bajki pt. ,,Jest taki kwiat ", w którym główne role odgrywali ich rodzice. Przygody złej księżniczki Soni która za sprawą miłości Gustawa zmienia się w radosną dobrą i życzliwą władczynię sprawiły, że twarze przedszkolaków pełne były wypieków, radości i uśmiechu. Umiejętności aktorskie rodziców, piękne stroje i scenografia wzbudziły zachwyt wśród dzieci i przybyłych gości.

Aktorzy zostali nagrodzeni niekończącymi się oklaskami. Jak co roku w tym dniu dzieci odwiedził Zbigniew Suchyta, burmistrz Strzegomia oraz Wiesław Witkowski zastępca burmistrza. Goście obdarowali dzieci kolorowymi książeczkami i słodyczami.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 801

Powrót