Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
20.06.2018

Prezentacja szkolnych talentów

Zdjęcie Artykułu

Nie samą nauką żyje szkoła! Dobrze wiedzą o tym nauczyciele i uczniowie Czwórki, którzy od września do czerwca realizowali projekt "Odkrywcy Talentów" finansowany ze środków Fundacji PZU.

W ciągu tych miesięcy uczestnicy projektu systematycznie spotykali się na zajęciach w 4 grupach, którym przyświecały hasła: "Myśli i graj", "Czytaj i twórz", "Obserwuj - filmuj i fotografuj", "Podziwiaj i występuj". Wzięli udział w fantastycznych wycieczkach i warsztatach, biegali z aparatem, kamerą i długopisem w ręku, dokumentując swoje doświadczenia. Odkryli, jakie możliwości skrywa telefon komórkowy i komputer oraz jak świetnie można się bawić przy grach planszowych, kościanych i karcianych.

Podsumowanie projektu, połączone z prezentacją szkolnych talentów, które odbyło się 14 czerwca, udowodniło, jak wiele cennych doświadczeń uczniowie zdobyli w ciągu tego roku. Na scenie grupa teatralna przedstawiła bardzo sugestywny spektakl rozgrywający się w realiach szkolnych, z poruszającym przesłaniem: maski, które nakładamy nad twarz, wchodząc w relacje z innymi ludźmi, wcale nie przynoszą nam szczęścia... W pokazie talentów wielką sympatię widzów zdobył Krzysztof Matys - za swój występ zdobył nagrodę publiczności. W holu można było podziwiać wystawę fotografii poświęconą wydarzeniom, które udało się zorganizować w toku realizacji projektu i prezentującą osiągnięcia grupy fotograficzno-filmowej. Natomiast w salach była możliwość obejrzenia zrealizowanych przez "projektowiczów" filmów, zagrania w literackie gry kościane i karciane oraz tworzenia przestrzennych konstrukcji geometrycznych.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 835

Powrót