Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
22.10.2015

Przedsiębiorcy! Ponad 44 mln zł do wzięcia na Wasze projekty w Aglomeracji Wałbrzyskiej!

Zdjęcie Artykułu

19 października 2015 r. odbyło się w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Strzegomiu spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych wnioskowaniem o środki europejskie w ramach poddziałania 1.5.2. Rozwój produktów i usług w MŚP- ZIT AW, w którym uczestniczyło ponad 100 przedsiębiorców z gminy Strzegom oraz innych gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta wraz z liderem Aglomeracji Wałbrzyskiej - prezydentem Wałbrzycha - Romanem Szełemejem zachęcali przedsiębiorców do zapoznania się z zasadami pierwszego konkursu przeznaczonego dla przedsiębiorców w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Dyrektor Instytucji Pośredniczącej Aglomeracji Wałbrzyskiej Bożena Dróżdż wraz z pracownikami przedstawiła podstawowe założenia ogłoszonego konkursu oraz zasady działania generatora wniosków o dofinansowanie. Po zakończonym spotkaniu pracownicy IPAW odpowiedzieli na indywidualne pytania przedsiębiorców zainteresowanych aplikowaniem o środki z UE.

Ogłoszenie o naborze wniosków wraz z całą dokumentacja konkursową dostępne jest na stronie internetowej www.ipaw.walbrzych.eu w zakładce "Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków".

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 2010

Powrót