Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
23.07.2018

Zasiedlanie budynku w Jaroszowie

Zdjęcie Artykułu

Już jesienią tego roku zasiedlane będą nowo powstałe lokale socjalne w przebudowywanym budynku gminnym w Jaroszowie 142.

Mając na uwadze potrzeby mieszkańców oczekujących na przydział lokali gminnych, gmina Strzegom w zeszłym roku rozpoczęła przebudowę dawnego kina i pozostałych pomieszczeń na nowoczesne mieszkania socjalne.
 
Koniec inwestycji przewidziany jest na wrzesień br., a zaraz potem ruszy procedura przydziału poszczególnych lokali. Do zasiedlenia będzie łącznie 21 mieszkań jedno- i dwupokojowych o powierzchni użytkowej od 33 do 50 m kw. Mieszkania składają się z: przedpokoju, łazienki, kuchni, pokoju/pokoi samodzielnych lub też pokoju/pokoi z aneksem kuchennym. Dwa z nich przystosowane będą dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
 
- To kolejne działania na rzecz osób będących w trudnej sytuacji mieszkaniowej obok programu "Mieszkanie plus" oraz budownictwa realizowanego przez Spółdzielnię Mieszkaniową i prywatnych inwestorów - informuje Wiesław Witkowski, zastępca burmistrza Strzegomia.
Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 1759

Powrót