Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
29.01.2019

Jesteś zainteresowany wymianą starego pieca? Złóż deklarację

Zdjęcie Artykułu

Gmina Strzegom wspólnie z gminami z terenu Aglomeracji Wałbrzyskiej przystąpiła do przygotowania wspólnego wniosku o dotację ze środków Unii Europejskiej na wymianę kotłów opalanych paliwem stałym ( np. koks, węgiel, ekogorszek) na bardziej przyjazne środowisku źródła ciepła.

W ramach projektu możliwe będzie dofinansowania modernizacji systemów grzewczych (np. wymiana kotła, instalacji grzewczej) w budynkach jednorodzinnych oraz lokalach mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych. Przewidujemy, że na ten cel mieszkańcy będą mogli otrzymać dotację w maksymalnej wysokości 25 tys. zł dla budynku jednorodzinnego i 10 tys. zł dla mieszkania w budynku wielorodzinnym (wartości mogą ulec zmianie).

Abyśmy mogli dla mieszkańców gminy złożyć wniosek o dotację prosimy Państwa o zgłaszanie wstępnej deklaracji udziału w projekcie, która pozwoli nam na prawidłowe przygotowanie wniosku o dotację. Bez Państwa aktywnego udziału nie zrealizujemy projektu na terenie naszej gminy.

Wstępną deklarację udziału w projekcie można złożyć za pośrednictwem Internetu, korzystając z adresu http://strzegom.badanie.net/  lub w wersji papierowej na formularzu zgłoszenia. Aby móc złożyć deklarację za pośrednictwem internetu w pierwszej kolejności musicie Państwo uzyskać hasło, które udostępni Państwu pracownik urzędu Wioleta Wnęk-Soczyńska, tel. 74 /8560 531

Formularz drukowany zgłoszenia dostępny jest w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu, ul. Rynek 38, Wydział Obsługi Interesantów, parter, pok. Nr 15.

Wstępne deklaracja udziału w projekcie można będzie składać w terminie do 15.02.2019 r.
Złożenie deklaracji nie gwarantuje uzyskania dotacji, ale osoby, które rzetelnie wypełnią deklaracje mogą liczyć na preferencje w sytuacji uzyskania przez projekt dofinansowania ze środków Unii Europejskie. Brak jest możliwości wymiany kotła na kocioł węglowy, opalany ekogroszkiem, koksem, miałem węglowym, itp.

Przed wypełnieniem zgłoszenia uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcjami wypełniania. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Wioletą Wnęk-Soczyńską, tel. 74 /8560 531 w godz. od 7.00 do 15.00

 

PLIKI DO POBRANIA:


Wstępna deklaracja – budynki , plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [905.25 KB]

Wstępna deklaracja – mieszkania , plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [910.07 KB]


 

 

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 3240

Powrót