Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
29.01.2019

Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe w PSP Nr 4 w Strzegomiu

Zdjęcie Artykułu

Zbliżający się okres ferii zimowych to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. Nie można jednak zapomnieć o bezpieczeństwie podczas zabaw na świeżym powietrzu, na zimowisku, a nawet we własnym domu. To właśnie dlatego 24 stycznia w naszej szkole odbył się apel pod hasłem” Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”.

Apel przygotowali aktorzy z klasy 4 b wraz z wychowawcą panem Zbigniewem Wroński. Recytując wiersze i fraszki przypomnieli wszystkim o przykrych skutkach niebezpiecznych zabaw takich jak: wchodzenie na kruchy lód czy zabaw pobliżu jezdni oraz niewłaściwego zachowania na drodze. Podczas apelu uczniowie dowiedzieli się także, jak ważne jest właściwe ubieranie się, aby uniknąć przeziębień oraz jak bezpiecznie korzystać z uroków zimy jeżdżąc na nartach, łyżwach i sankach. Zima jest znakomitą okazją do uprawiania sportu. Jest ona dobra do każdej aktywności fizycznej. Najważniejsze by w ogóle ruszyć się z domu! Do tego by czasie ferii postawić na aktywność fizyczną zachęcali uczniowie klas starszych. Ich pokazy umiejętności i sprawności cieszyły się dużym uznaniem. Na koniec apelu pani dyrektor Janina Klonowska życzyła wszystkim uczniom naszej szkoły udanych i bezpiecznych ferii.

p. Zbigniew Wroński
p. Robert Kotowicz

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 964

Powrót