Aktualności

ODSŁUCHAJ
30.01.2019

Zabawa karnawałowa w PSP Olszany 

Zdjęcie Artykułu

W czwartek, 24 stycznia br. w sali wiejskiej Samorząd Uczniowski PSP Olszany zorganizował zabawę karnawałową, na której bawili się wszyscy uczniowie naszej szkoły. W organizację włączyła się również Rada Rodziców, która zapewniła pyszny poczęstunek w formie ciast oraz innych przysmaków.

Rodzice również sfinansowali przybycie zespołu animatorów zabawy „Ale heca”, który przez większą część zabawy organizował różnego rodzaju atrakcje dla naszych uczniów – były tańce, konkursy, a wszystko to przy najpopularniejszych muzycznych hitach.

Gościem specjalnym, który przybył pod koniec naszego balu przebierańców był Święty Mikołaj, mający ze sobą jak zwykle worki pełne prezentów dla naszych uczniów, które ochoczo wszystkim rozdał – w końcu przecież wszyscy byli grzeczni ?! Jego przybycie również zawdzięczamy naszej Radzie Rodziców, której serdecznie dziękujemy za tak duże zaangażowanie!

Dzieci przybyłe na naszą zabawę związku z tym, że był to bal karnawałowy, były poprzebierane w różne postacie z bajek, superbohaterów, żołnierzy i strażaków. Kiedy zespół animatorów zakończył swój udział w balu, do akcji wkroczył Samorząd Uczniowski, który do końca umilał nam czas, prowadząc zabawę. Wszyscy przybyli do sali wiejskiej w czwartkowe popołudnie świetnie się bawili i mieli okazję, by poszaleć na parkiecie oraz wziąć udział w wielu zabawach i konkursach!

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 177

Powrót