Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
14.02.2019

Zimowy wypoczynek w PSP im. Jana Pawła II w Kostrzy

Zdjęcie Artykułu

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kostrzy zorganizowała pierwszy tydzień ferii zimowych dla 46 dzieci, które spędzały ferie w swoim miejscu zamieszkania. Uczestnicy aktywnego wypoczynku wzięli dział zarówno w wyjazdach jak i zajęciach na terenie szkoły.

 Zorganizowane zostały trzy wyjazdy. Pierwszy do Andrzejówki, gdzie wszyscy oddawali się szaleństwu na śniegu, kolejny na krytą pływalnię, a ostatni do kina. Dzieci miały również okazję wziąć udział w warsztatach teatralnych, których efektem było przedstawienie "Królewna Śnieżka". W niektórych momentach było ono zupełnie improwizowane i dostarczyło widzom wiele zabawy i śmiechu. Po występie aktorzy próbowali pysznych szaszłyków owocowych, które przygotowali ich koledzy podczas warsztatów kulinarnych odbywających się równocześnie tego samego dnia. Ostatniego dnia odbyła się zabawa karnawałowa z licznymi zabawami i poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Ważnym punktem zajęć było spotkanie ze strażakiem, który przypomniał dzieciom zasady bezpiecznego wypoczynku, aby bez przykrych niespodzianek mogły spędzić drugi tydzień ferii.

Wszystkie zajęcia spotkały się z zainteresowaniem uczestników, którzy mieli okazję na ciekawe, aktywne spędzenie czasu wolnego od nauki zgodnie z hasłem „Po Internecie nie surfuję- sztukę na żywo obserwuję, w sporcie również się lubuję”.

 

Autor: PSP Kostrza
Liczba wyświetleń: 951

Powrót