Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
07.03.2019

DBI Działamy Razem!

Zdjęcie Artykułu

To już kolejny rok społeczność Zespołu Szkół w Strzegomiu uczestniczy w Dniach Bezpiecznego Internetu. W tym roku w ramach lekcji bibliotecznych „ Bezpieczeństwo w sieci- jak uniknąć internetowych zagrożeń?” przypominano młodzieży o 13 zasadach bezpieczeństwa.

Tegoroczne DBI przebiegało pod hasłem "Działajmy razem" dlatego też uczniowie Zespołu Szkół wyruszyli do Przedszkola nr 3 w pięknych strojach bajkowych postaci. Kamila Ogryzek, Aneta Walczak, Radek Telka, Maciek Zemla i Bartek Kruk z klas III TH i II TI pod opieką pani Małgorzaty Kossak postanowili po raz trzeci przedstawić przedszkolakom zasady bezpiecznego korzystania z sieci.

Dzieci miały szansę poprzez zabawę dowiedzieć się czym tak właściwie jest Internet i do czego może on służyć. Na koniec oglądnęły przedstawienie profilaktyczne dotyczące zawierania znajomości przez Internet.

Dzień Bezpiecznego Internetu ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Zespół Szkół już po raz IV uczestniczy aktywnie w tej akcji, która od 2004 roku w 45 krajach na świecie, w tym również w Polsce, była dotychczas obchodzona trzynastokrotnie.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 959

Powrót