Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
11.03.2019

„Dzień Babeczki” w Przedszkolu nr 3 

Zdjęcie Artykułu

8 marca to tradycyjne święto wszystkich kobiet na całym świecie. Jak powszechnie wiadomo każda kobieta to fajna babeczka. Nawiązując do różnego znaczenia tego słowa, w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Strzegomiu obchodzono „Przedszkolny Dzień Babeczki”.

W tym dniu przedszkolaki świętowały w szczególny sposób. Rano w holu przedszkola zorganizowano kolorową kwiaciarnię. Każda wchodząca do przedszkolnego budynku kobieta obdarowywana była przez małych mężczyzn uśmiechem, kwiatkiem i życzeniami.

Dziewczynki ubrały się w błyskotki, sukienki, klejnoty, kapelusze i inne atrybuty kobiecości. Chłopcy w tym dniu założyli galowe stroje i swoim szarmanckim zachowaniem okazywali sympatię do wszystkich małych i dużych dziewczyn. W grupie „ Biedronek” dziewczynki zamieniły się w prawdziwe modelki i prezentowały swe wyjątkowe stroje niczym na prawdziwym wybiegu. Mali dżentelmeni z grupy „Pszczółek” zafundowali swoim koleżankom prawdziwe SPA. Chłopcy wykonali dziewczynkom masaż dłoni z odżywczym kremem oraz zrobili odświętny makijaż. Przy pomocy swoich rodziców chłopcy we wszystkich grupach przygotowali miłe upominki dla swoich koleżanek. W zamian dostali słodkie buziaki.

Podczas zajęć starsze przedszkolaki samodzielnie piekły słodkie babeczki, zaś maluchy próbowały swoich sił w trudnej sztuce dekoracji słodkich pyszności. Wszystkie dzieci miały wiele frajdy przy przygotowaniu tych efektownych smakołyków.

Po południu w miejscu kwiaciarni powstała cukiernia, gdzie przedszkolaki sprzedawały wszystkim chętnym wyjątkowe babeczki, a w gratisie dodawały piękne dziecięce uśmiechy. To był niezapomniany dzień nie tylko dla dziewczynek.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 1028

Powrót