Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
13.03.2019

„Filmowe Safari”- interaktywne widowisko multimedialne

Zdjęcie Artykułu

„Niektórzy ludzie potrafią rozumieć zwierzęta. Kiedy coś rozumiemy , to łatwiej jest czynić rzeczy potrzebne i wartościowe. Kluczem do tego jest wiedza”.

W dniu 8 marca 2019 roku uczniowie klas IIB , IB, III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego z grupy ,,Biedronek” wzięły udział w interaktywnym widowisku „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, które odbyło się w ŚOK-U w Świdnicy. Było to bardzo rozśpiewane , żywiołowe i pełne fantastycznych elementów przedstawienie. Główny bohater Doktor Dolittle i jego pies Jip opowiadali o swoich niesamowitych przygodach podczas podróży w Afryce. Przedstawienie było bardzo interesujące i wzbudziło wiele emocji, ponieważ dzieci brały udział w zadaniach aktorskich. Uczestnicząc w widowisku dowiedziały się jak pracować z kamerą i mikrofonem.

Dzieci wcieliły się też w role w prawdziwych bohaterów przedstawienia. Sceny nakręcone z ich udziałem zostały wmontowane w przygody głównych bohaterów. Za kilka tygodni uczniowie będą mogli obejrzeć się na filmie. Widowisko bardzo podobało się dzieciom oraz przybliżyło im w ciekawy sposób treść lektury szkolnej. Wszyscy zadowoleni wrócili do szkoły.

Autor: PSP nr3 w Strzegomiu
Liczba wyświetleń: 1200

Powrót