Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
18.03.2019

Lider za mocny 

Zdjęcie Artykułu

Na zakończenie sezonu III ligi piłki siatkowej zawodnicy AKS-u Strzegom podejmowali we własnej hali lidera rozgrywek TechniSat EMS SMS Olimp Oborniki Śląskie. Było to bardzo trudne spotkanie dla podopiecznych Roberta Kotowicza.

Zespół gości od początku rozgrywek dominował III lidze. Wygrywał mecz za meczem, nie tracąc zbyt wielu setów. W sobotnim meczu nie zabrakło walki. Nie wystarczyły jednak mocne zagrywki Piotra Nowakowskiego i atomowe ataki Adama Pęczyńskiego. Zawodnicy TechniSatu skutecznie blokowali nasze kontry, a serwujący goście punktowali naszych przyjmujących trudnymi zagrywkami. Mecz zakończył się wygraną siatkarzy Olimpu 3:0 w setach do 20, 21 i 21. Strzegomscy kibice obejrzeli ciekawy mecz i siatkówkę na wysokim poziomie. Szkoda, że zabrakło naszym zawodnikom skutecznej gry w końcowych fragmentach partii. Gdyby udało się urwać choćby seta, przebieg spotkania mógłby być inny.

Drużyna AKS-u Strzegom kończy rozgrywki na 6. miejscu. To środek tabeli w gronie 11 drużyn III ligi. Naszym rywalom życzymy dobrej gry i powodzenia w turniejach barażowych o awans do II ligi.

Zawodnicy i trenerzy sekcji piłki siatkowej serdecznie dziękują zarządowi klubu AKS Strzegom i gminie Strzegom za cały sezon ligowy, w szczególności za działania na rzecz wspierania siatkówki w naszej gminie. Dziękujemy wiernym kibicom za doping w tym sezonie. Dzięki wam w hali OSiR w Strzegomiu zagościły prawdziwe siatkarskie emocje. I siata gra!

 

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 745

Powrót