Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
19.03.2019

Konferencja „Córka Króla”

Zdjęcie Artykułu

9 marca br. Strzegomskie Centrum Kultury było miejscem pięknego wydarzenia, czyli konferencji dla kobiet pod hasłem „Córka Króla”. Był to czas wspólnego odkrywania miłości, która nie ma końca, która już jest nam ofiarowana i to za darmo. Zebrane licznie panie mogły na nowo odkryć, że Bóg Ojciec stworzył je pięknymi, mądrymi i wrażliwymi, co jest ich siłą i darem dla innych.

Podczas konferencji ciekawe wykłady zaprezentowali zaproszeni goście. Marta Ławska, solistka zespołu TGD i aktorka Teatru Muzycznego w Łodzi, w swoim osobistym świadectwie opowiedziała, co znaczy dla niej być córką Króla. Bożena Staszewska przedstawiła krótki portret psychologiczny córki Króla. Natomiast ks. Kamil Pawlik omówił postacie córek Króla – bohaterki Starego Testamentu. Pokazał, że te dzielne kobiety mogą być wzorem także dla współcześnie żyjących.

W trakcie konferencji był również czas na wspólną modlitwę i uwielbienie Boga (prowadzone przez Diakonię Effatha) oraz na nieoficjalne rozmowy, kobiece pogaduszki przy kawie i ciastku.

Panie mogły zaopatrzyć się w ciekawą lekturę duchową, w ciuszek ze specjalnym błogosławieństwem (z dzierżoniowskiej pracowni krawieckiej REGE) oraz w drobiazgi i bibeloty własnoręcznie zrobione przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej. Był to piękny, bogaty duchowo czas.

Konferencje otworzył burmistrz Strzegomia – Zbigniew Suchyta, który ofiarował wszystkim paniom małe granitowe serduszka z okazji Dnia Kobiet. Konferencję przygotowały i poprowadziły wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym diecezji świdnickiej.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 2027

Powrót