Aktualności

ODSŁUCHAJ
20.03.2019

Po koncercie galowym "The Voice of Strzegom" 

Zdjęcie Artykułu

W Strzegomskim Centrum Kultury 16 marca br. odbył się koncert galowy w ramach I Gminnego Konkurs Piosenki "The Voice of Strzegom". Do muzycznej rywalizacji przystąpiło 15 uczestników, którzy zostali wybrani podczas przesłuchań eliminacyjnych.

Cała gala została wzbogacona o dodatkowe występy artystyczne w wykonaniu Oliwii Walickiej, uczestniczki The Voice of Kids , Marcina Malinowskiego, wokalisty zespołu ,, Na czasie'', oraz Natalii Rydwańskiej, instruktora Strzegomskiego Centrum Kultury i jednocześnie osoby prowadzącej zarówno przesłuchania, jak i koncert galowy.

Finaliści wykonywali po jednej piosence. Ich zmagania oceniało jury w składzie: Iwona Kuśnierz, Józef Kuźma,Marcin Malinowski oraz Rafał Oryńczak. Jury przyznało nagrody następującym uczestnikom:

I kategoria (klasy I-III)
I miejsce: Urszula Strażyc
II miejsce: Julia Dobrochowska

II kategoria (klasy IV-VI)
I miejsce: Alicja Mazurkiewicz
II miejsce: Kornelia Łabędzka
III miejsce: Antonina Horbach oraz Bianca Świderska

III Kategoria (klasy VII, VIII oraz Liceum)
I miejsce: Justyna Sitarek
II miejsce: Nicole Sarna
III miejsce: Alan Tułacz

Jury postanowiło przyznać jedną nagrodę specjalną, która trafiła w ręce Karola Zycha, a jest nią profesjonalna lekcja śpiewu u Iwony Kuśnierz w szkole ART w Świdnicy.

Gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczestnikom I Gminnego Konkursu ,,The Voice of Strzegom''. Kolejna edycja już za rok. Serdecznie zapraszamy!

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 113

Powrót