Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
25.03.2019

DRUGIE SPOTKANIE PROJEKTOWE ERASMUS+ NAUCZYCIELI PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W STRZEGOMIU I PAŃSTW PARTNERSKICH W HISZPANII 18-22.03.2019 

Zdjęcie Artykułu

Pani dyrektor Janina Klonowska oraz nauczycielki, pani Gertruda Dudzik i pani Marta Pudlik uczestniczyły w spotkaniu projektowym i szkoleniu dla nauczycieli państw partnerskich w Hiszpanii w miejscowości Cuenca (Kastilla la Mancha) w dniach 18- 22.03.2019.

W szkole w Hiszpanii nauczyciele państw partnerskich uczestniczyli w zajęciach promując swoje placówki i miasto, brali udział w szkoleniach, np. warsztaty muzyczne i emisja głosu, warsztaty RAP, nauka piosenek w językach ojczystych oraz warsztaty tańca flamenco.

Po zajęciach nauczyciele zwiedzali miasto Cuenca w regionie Kastilla la Mancha, spotkali się z burmistrzem miasta, odwiedzili muzeum paleontologiczne i brali udział w koncertach muzycznych. Poprzez te zajęcia wzbogacili swój warsztat pracy co znacznie wpływa na jakość pracy szkoły. Razem tworzyli wystawę z prac uczniowskich. Nauczyciele mieli również okazję zwiedzić Madryt.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 1623

Powrót