Aktualności

ODSŁUCHAJ
26.03.2019

Rusza projekt dla osób w wieku 60 + " Moja i twoja historia - ocalić od zapomnienia" 

Zdjęcie Artykułu

Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne dla SENIORÓW

 

Miejsce: Urząd Miejski w Strzegomiu, Sala konferencyjna
Data: 28.03.2019 r. godz. 17.00
Z ogromną radością informujemy, że Fundacja św. Jadwigi w Morawie otrzymała dofinansowanie ze środków Rządowego Programu Aktywizacji Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 na realizację projektu "Moja i twoja historia - ocalić od zapomnienia".

Celem projektu "Moja i twoja historia - ocalić od zapomnienia" jest rozwój aktywności społecznej osób starszych poprzez integrację wewnątrz i międzypokoleniową oraz rozwój wolontariatu senioralnego. Projektem obejmiemy w sumie 100 osób, w tym 80 seniorów w wieku 60 + i 20 przedstawicieli młodego pokolenia.

W projekcie przewidujemy działania wolontariatu senioralnego, warsztaty i wykłady, bogatą ofertę edukacyjną - rozwijanie pasji, vademecum zdrowego seniora, wycieczki i spotkania z kulturą, koncerty, spotkania ze znaczącymi seniorami, działania międzypokoleniowe, warsztaty ceramiczne, fotograficzne, przewodnickie, spotkania z młodzieżą, a także dużo wspólnej zabawy. Wszystkich zainteresowanych seniorów, zapraszamy do udziału w projekcie, którego koordynatorką jest Alicja Przepiórska.

 

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 140

Powrót