Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
27.03.2019

Duży sukces Martyny Janaszek 

Zdjęcie Artykułu

W Suchym Lesie 24 marca br. odbył się Puchar Polski Młodzików i Młodziczek w Judo. W turnieju wystartowało ponad 450 zawodników z całej Polski. Świetnie zaprezentowały się zawodniczki z sekcji judo AKS-u Strzegom.

W kategorii wagowej +70 kg Nikola Kamińska, która przegrała nieznacznie walkę o wejście do finału, ostatecznie uplasowała się na 3. miejscu. Natomiast w kategorii wagowej do 52 kg Zuzanna Oleksiuk po dwóch wygranych pojedynkach i przegranej walce o mistrza ćwiartki, trafiła do repasaży, gdzie przegrała walkę i uplasowała się ostatecznie na 9. miejscu. Martyna Janaszek była drugą zawodniczką AKS-u, która również wystartowała w kategorii do 52 kg. Nasza judoczka wygrała wszystkie swoje walki, zdobywając tym samym złoty medal Pucharu Polski Młodziczek! Zuzia i Martyna są najmłodszymi zawodniczkami tej grupy wiekowej i już świetnie sobie radzą ze starszymi koleżankami, co dobrze rokuje na jesienne mistrzostwa Polski.

W klasyfikacji punktowej AKS Strzegom uplasował się na 6. miejscu w gronie 42 klubów startujących w zawodach. W klasyfikacji medalowej kobiet AKS zajął 3. miejsce na 35 klubów.
Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i trenera.

Wyjazd mógł się odbyć dzięki wsparciu finansowemu z budżetu gminy Strzegom.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 1075

Powrót