Aktualności

ODSŁUCHAJ
29.03.2019

Witaj wiosno, żegnaj zimo! - obchody Pierwszego Dnia Wiosny w przedszkolu

Zdjęcie Artykułu

Jak co roku, jaroszowskie przedszkolaki 21 marca powitały wiosnę.

W naszym przedszkolu od samego rana zrobiło się zielono i wesoło. Zaraz po przybyciu do przedszkola - by mieć dużo siły i energii - dzieci zjadły wiosenne i bardzo zdrowe kanapki. Przedszkolaki wraz z rodzicami przygotowały piękne, papierowe kwiaty na powitanie tej wyjątkowej pory roku.

Podczas przemarszu dróżkami w naszej wsi śpiewaliśmy piosenki i w ten sposób pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy długo wyczekiwaną Panią Wiosnę. W tym cudownym nastroju, z uśmiechem na ustach wróciliśmy do naszego przedszkola, aby zrobić prace plastyczne o tej wyjątkowej Pani czyli Wiośnie.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 836

Powrót