Aktualności

ODSŁUCHAJ
04.04.2019

„Noc z Andersenem” w PSP nr 4 w Strzegomiu

Zdjęcie Artykułu

29 marca 2019 r. odbyła się XV Noc z Andersenem w PSP nr 4 w Strzegomiu pod hasłem „W czarodziejskim Ogrodzie”. Uczniowie klas III uczestniczyli w czytelniczej imprezie pełnej niespodzianek.

Bajka „Petronela z Jabłoniowego Sadu” Sabine Städing była czytana przez zaproszonych gości: p. Annę Rudnicką, p. Jolantę Charzewską-Müller, p. Wiesława Witkowskiego, p. Edwarda Wąsiewicza, p. Agnieszkę Kisielewicz, p. Urszulę Podsiadły-Szubert, p. Janinę Klonowską, ks. Prałata Marka Babuśkę, p. Tomasza Marczaka, p. Aleksandrę Wasyliszyn, , p. Emilię Więckowską, p. Michała Krzywdę.

Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz iluzjonisty, a przedstawienie „Świniopas” w wykonaniu Moli Książkowych zostało entuzjastycznie przyjęte przez dzieci. W trakcie imprezy trzecioklasiści stworzyli także drzewo marzeń i grali w „ogromną grę planszową”.

Kulminacyjnym punktem wieczoru był tort ufundowany przez rodziców trzecioklasistów oraz cukiernię „Grik”o.

Zmęczone i szczęśliwe dzieci spędziły noc w szkole. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał na pamiątkę kubek pełen słodyczy.

Zespołowa praca nauczycieli i pomoc rodziców ucz. kl. III przyczyniły się do tego, że uśmiech nie schodził dzieciom z twarzy.

Mamy również nadzieję, że dzieci będą miło wspominać to spotkanie.

 

Autor: Koordynator p. Katarzyna Kupczyk
Liczba wyświetleń: 128

Powrót