Aktualności

ODSŁUCHAJ
29.04.2019

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Zdjęcie Artykułu

Gmina Strzegom, podobnie jak w poprzednich latach, włączyła się w organizowane przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego i Telewizją Polską Dni Otwarte Funduszy Europejskich w dniach 11 i 12 maja br.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich organizowane na terenie gminy Strzegom będą doskonałą okazją do zaprezentowania naszym mieszkańcom wybranych projektów, które zrealizowane zostały dzięki współfinansowaniu z funduszy europejskich. Dzięki udziałowi gminy Strzegom w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich, o wysokości pozyskanych przez nas środków i realizowanych projektach mogli się również dowiedzieć mieszkańcy Polski i Unii Europejskiej.

Program:

  • 11 maja 2019 r. (sobota), godz. 10:00 - 15:00: prezentacja i udostępnienie zwiedzającym Centrum Aktywności Społecznej "Karmel" w Strzegomiu, ul T. Kościuszki 2.

  • 12 maja 2019 r. (niedziela), godz. 10:00 - 15:00: zwiedzanie Izby Tradycji Ziemi Strzegomskiej - CAS "Karmel", Strzegom, ul. T. Kościuszki 2.

Zapraszamy!

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 92

Powrót