Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
15.05.2019

Święto Optymizmu w Misiu Uszatku 

Zdjęcie Artykułu

Dzień 10 maja w Misiu Uszatku był dniem szczególnym, przepełnionym radością, optymizmem i odświętną atmosferą. Już po raz ósmy przedszkolaki uroczyście obchodziły Ogólnopolskie Święto Optymizmu.

Kolory tęczy odświętnego wystroju przedszkola oraz kolorowe stroje dzieci zdominowały ten szczególny dzień. Biletem wstępu do wspólnej zabawy był  uśmiech każdego przedszkolaka.  Każdy przedszkolak poczuł się  prawdziwym  optymistą zasiadając w fotelu ,,Króla Optymizmu''. W optymistycznym przedszkolu uczymy się przyjaźni, empatii, dobroci, radości, dlatego głównymi bohaterami święta były nasze „tęczowe dzieci” w szarfach z nazwami uczuć.

Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od ,,Hymnu Optymistów''. Ogromną radość sprawiło dzieciom wypuszczanie  symbolicznej iskierki optymizmu, która poszybowała w niebo z optymistycznymi pozdrowieniami. Jak na prawdziwe optymistyczne święto przystało nie mogło zabraknąć wesołej zabawy, kolorowych kartek z optymistycznymi pozdrowieniami od przedszkolaków z Optymistycznych Przedszkoli. Niespodzianką były słodkie uśmiechnięte bużki. Wszystkie Optymistyczne Przedszkola w Polsce połączyły się łańcuchem optymizmu, jedności, uśmiechu, radosnej zabawy i dziecięcej kreatywności. Każde miejsce jest dobre, by być dobrym i radosnym dzieckiem, a tajemnica optymizmu jest w nas wszystkich

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 879

Powrót