Aktualności

ODSŁUCHAJ
15.05.2019

WIZYTA STRAŻAKÓW U PRZEDSZKOLAKÓW Z PSP 3

Zdjęcie Artykułu

W poniedziałek 13 maja do naszych oddziałów przedszkolnych zawitali strażacy z Państwowej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z naszego powiatu. Celem naszego spotkania było uświadomienie przedszkolakom zagrożenia, jakie niesie za sobą nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz zabawa z ogniem. 

Strażacy zaprezentowali dzieciom profesjonalny sprzęt gaśniczy, ubiór ochronny i akcesoria potrzebne do udzielania pomocy poszkodowanym. Dzieci uczyły się na fantomie udzielania pierwszej  pomocy, przypomniały sobie również wszystkie numery alarmowe. Wiele radości wzbudziła u przedszkolaków z naszych grup prezentacja wozu strażackiego. Na koniec wszystkie dzieci mogły poczuć się jak strażacy w akcji ubierając strój strażacki. Wizyta strażaków zakończyła się pamiątkowymi zdjęciami oraz wręczeniem dyplomów i upominków.

Swoja obecnością zaszczycili nas: Pani Marta Tobera, Pana Łukasz Tobera, Pan Stanisław Kubiak oraz Pan Remigiusz Grajny. Serdecznie dziękujemy za przybycie i udzielenie naszym przedszkolakom cennych informacji.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 1020

Powrót