Aktualności

ODSŁUCHAJ
27.05.2019

XIII Konkurs Plastyczno-Literackim Moja Mama pod patronatem Poseł na Sejm RP Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej rozstrzygnięty

Zdjęcie Artykułu

Dnia 20 maja 2019 r. w PSPS nr 10 w Wałbrzychu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastyczno–literackiego. Tematem XIII edycji konkursu „Moja Mama” było hasło: „Zdrowa żywność-ważna sprawa, ekologia to podstawa!”.

Konkurs był podzielony na kilka kategorii wiekowych. Pierwsza z nich obejmowała uczniów „zerówek” i klasy 1-3 szkoły podstawowej - prace plastyczne. Kolejna kategoria wiekowa była przeznaczona dla uczniów z klas 4-8 szkoły podstawowej - prace literackie, poezja. Następną kategorię stanowili uczniowie szkół specjalnych - prace plastyczne i literackie
Uczennica Maja Przepłata z klasy 3 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie w swojej kategorii otrzymała wyróżnienie za pracę plastyczną. Opiekunem artystycznym Mai była wychowawczyni - Barbara Zbrożek.

Natomiast uczennica Aleksandra Krymska z klasy 6 otrzymała wyróżnienie za swój utwór poetycki. Opiekunem artystycznym uczennicy była - Bronisława Czapla.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 48

Powrót