Aktualności

ODSŁUCHAJ
04.06.2019

XVI Piknik Rodzinny z okazji „Dnia Mamy ,Taty i Dziecka ” w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Strzegomiu

Zdjęcie Artykułu

31.05.2019r. w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny z okazji „Dnia Mamy, Taty i Dziecka”.

W godzinach porannych nasze kochane dzieci z prezentami i życzeniami odwiedził Pan Wiesław Witkowski – zastępca Burmistrza oraz Pani Teresa Niedźwiedzka. Dziękujemy!!!

Festyn Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole.

Jest lubianą i popularną formą współpracy z rodzicami, która angażuje do wspólnych działań całe środowisko przedszkolne i lokalne. Po występach najmłodszych , życzeniach dla kochanych Mam i Tatusiów rozpoczęła się wspólna zabawa i biesiadowanie. Były konkursy i zabawy dla rodzin. Piękna pogoda, wspaniała atmosfera, zieleń ogrodu sprawiła , że wszyscy uczestnicy pikniku dobrze się bawili.

Niespodzianką dla dzieci były latawce, plażowe piłki, bańki mydlane, malowanie twarzy przez Panie Sandrę Golińską – red. info – Strzegom.pl i Oliwię Turowską. Radości dostarczyła zabawa na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach, za które dziękujemy panu Cezaremu Włodarczykowi – Radnemu Rady Miasta . Dużym zainteresowaniem cieszyła się parada motocykli ze Strzegomskiej Grupy Motocyklistów, której inicjatorem był Pan Krzysztof Rogowski.

Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki otrzymały pamiątkowe balony, naklejki oraz słodycze. Radosna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom pikniku.

Wśród wiosennej scenografii, prac dzieci, rozbrzmiewającej muzyki , śpiewu przedszkolaków, wspólnych układów tanecznych unosił się zapach grillowanych kiełbasek, kaszanki, chleba ze smalcem i ogórkiem, przepysznego ciasta i kawy.

Pani Krystyna Rudnicka – Dyrektor w imieniu wszystkich pracowników serdecznie podziękowała rodzicom za udział w wydarzeniu oraz ufundowanie kiełbasek, słodyczy , soków oraz pysznych wypieków.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 118

Powrót