Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
10.08.2019

Muzyczna uczta

Zdjęcie Artykułu

Czwarta edycja koncertu kapel odbyła się po raz pierwszy na terenie ogrodów przy Bazylice Mniejszej w Strzegomiu. W piątkowy wieczór (09.08) było magicznie i klimatycznie! Publiczność wielokrotnie nagradzała muzyków gromkimi brawami.

Koncert kapel do tej pory nie miał szczęścia do pogody. Przypomnijmy, że zarówno w roku 2017, jak i 2018 r. koncerty odbywały się w Strzegomskim Centrum Kultury. Tylko pierwsza edycja (2016 r.) miała miejsce na terenie Parku Miejskiego.

Przed licznie zgromadzoną publicznością nie zaprezentowali się tym razem tancerze, tylko instrumentaliści i wokaliści. Piękna muzyka z całego świata płynęła z dwóch scen. Spektakl był wyreżyserowany przez Krzysztofa Pająka.

- Świetny koncert! Wieczorna pora oraz feeria barw na miejskich murach dodały wspaniałego klimatu i magii temu wydarzeniu - podkreślała widownia.

***

Do końca MFF 2019 pozostały dwa dni. Zapraszamy na sobotni koncert galowy - początek o godz. 20.00 na strzegomskim Rynku. W niedzielę tradycyjny Rynek Świata, msze św. w strzegomskich kościołach, koncert zespołów dolnośląskich oraz występy Sarsy i Kayah.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 2172

Powrót