Aktualności

ODSŁUCHAJ
19.09.2019

Zaproszenie na Dolnośląskie Forum Gospodarcze

Zdjęcie Artykułu

Organizatorzy Dolnośląskiego Forum Gospodarczego zapraszają do bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniu, które odbędzie się pod hasłem „Środki unijne dla Twojej firmy", gość specjalny - dziennikarka Dorota Wellman.

Dolnośląskie Forum Gospodarcze zaplanowane jest na 07 października 2019 (poniedziałek) w Teatrze Miejskim w Świdnicy. Będzie poświęcone przede wszystkim środkom unijnym w kontekście ich wpływu na rozwój infrastruktury regionalnej, poprawę jakości życia mieszkańców, kondycję rynku pracy oraz przedsiębiorstw. Podsumujemy dotychczas otrzymane wsparcie, a także wskażemy perspektywy finansowania oraz możliwości pozyskiwania środków dla sektora mikro, małych i średnich firm.

Będzie to wydarzenie na najwyższym poziomie merytorycznym. W Świdnicy spotkają się podmioty gospodarcze, samorządy i instytucje otoczenia biznesu, aby omówić sytuację sektora mikro, małej i średniej przedsiębiorczości w regionie, a także możliwości rozwoju jego potencjału. Wydarzenie będzie miało charakter otwartego (bezpłatnego) spotkania. Będzie szansą na pozyskanie wartościowych kontaktów ze środowiskiem biznesowym,  a także okazją na dialog przedsiębiorców, instytucji i władz lokalnych.
 
Planowana grupa uczestników to 300 osób, w tym:

  • przedsiębiorcy (150 osób w tym 20 z Czech)
  • przedstawiciele administracji samorządowej (80 osób)
  • przedstawiciele uczelni  oraz instytucji otoczenia biznesu wspierających przedsiębiorczość i innowacyjność (50 osób)
  • media (20 osób)

W programie spotkania znajdą się panele informacyjne związane z potencjałem gospodarczym Dolnego Śląska, możliwościami wsparcia dla firmy, warunkami pomocy publicznej, instrumentami zwrotnymi dla sektora MŚP, dialogiem społecznym, rolą regionów w Unii Europejskiej.

Szczegóły, program i rejestracja uczestników: naszbiznes24.pl

 

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 488

Powrót