Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
25.09.2019

Witajcie w naszej akademii

Zdjęcie Artykułu

W poniedziałek 23 września w naszej szkole miło miejsce uroczyste podsumowanie projektu edukacyjnego, poświęconego patronowi szkoły – Janowi Brzechwie pt. „Witajcie w naszej akademii”.   Uroczystość zaszczycili znamienici goście: pani poseł Monika Wielichowska i pan Grzegorz Luszawski – dyrektor strzegomskiego OSiRu.                                                                                                                  

Pani dyrektor Katarzyna Wójcik zapoznała zgromadzonych z głównymi celami projektu i jego przebiegiem, a następnie wspólnie z p. Wielichowską wręczyła nagrody laureatom w poszczególnych kategoriach.

óźniej prezentowali się zwycięzcy poszczególnych kategorii. Odczytano najlepsze opowiadanie zawierające tytułu utworów Jana Brzechwy, parafrazy jego wierszy. Były też piosenki – pierwszoklasiści brawurowo wykonali utwór „Pomidor”,  a dziewczęta z klas VI – VII zaśpiewały swoją piosenkę o patronie. Każdy mógł podziwiać kukiełki stworzone przez uczniów klasy II i III, portrety poety, albumy poświęcone jego twórczości czy obejrzeć prezentację multimedialną na jego temat. To był niezapomniany dzień i mamy nadzieję, że na stałe wejdzie do kalendarza imprez naszej szkoły.

                                                                         ZSP Stanowice
Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 775

Powrót