Aktualności

ODSŁUCHAJ
03.10.2019

Będą nowości w strzegomskiej bibliotece!

Zdjęcie Artykułu

Biblioteka Publiczna w Strzegomiu 11 września br. podpisała umowę dotyczącą dofinansowania zadania w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych.

Celem Programu jest poprawa stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmocnienie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych, jako lokalnych ośrodków życia społecznego stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy. Kwota na zakup nowości wydawniczych do naszych bibliotek to 19 400 zł.

- Zapraszamy naszych czytelników do składania propozycji zakupu książek w ww. Programie do 20 października – mówi Agata Sztandera, p.o. dyrektora Biblioteki.

Na propozycje książek czekamy w Bibliotece Publicznej w Strzegomiu przy ul. Świdnickiej 21-23 oraz w filiach wiejskich. Propozycje można również wysyłać na adres e-mail: biblioteka@strzegom.pl.

 

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 283

Powrót