Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
16.12.2019

GALA FILMOWA Z UDZIAŁEM UCZNIÓW PSP 3 W STRZEGOMIU

Zdjęcie Artykułu

W dniu 11 grudnia 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gali podsumowującej działania w projekcie „Razem w pełni sprawni „ .Projekt organizowany był przez Fundację „Promyk Słońca „ z Wrocławia oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Projekt obejmował spotkania warsztatowe dla uczniów i nauczycieli związane z funkcjonowanie w społeczeństwie osób z niepełnosprawnościami. Podsumowaniem projektu była gala filmowa, na której zaprezentowano etiudy filmowe szkół dolnośląskich, w których młodzież mierzyła się z takimi tematami jak otwartość, empatia, akceptacja , tolerancja.

Zespół z naszej szkoły zdobył nagrodę za najlepsze zdjęcia w przygotowanej etiudzie o przyjaźni. . Serdecznie gratulujemy uczniom klasy VII: Zosi Cioruń , Gabrysi Bernat i Kacprowi Grajnemu. Za pomoc w realizacji filmu szczególne podziękowania należą się uczniom klasy V. Życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Koordynator projektu w szkole Małgorzata Świstek
Liczba wyświetleń: 1275

Powrót