Aktualności

ODSŁUCHAJ
17.12.2019

Mikołajki w sekcji judo AKS-u

Zdjęcie Artykułu

W piątkowy wieczór, 6 grudnia w hali OSiR w Strzegomiu odbyły się mikołajkowe zawody judo. Zawody otworzył zastępca burmistrza Strzegomia i prezes AKS-u - Witkowski Wiesław.

Podczas zawodów zostały wręczone wyróżnienia dla najlepszych zawodników sekcji judo w rankingu za 2019 rok oraz certyfikaty za zdane stopnie KYU. W turnieju wzięło udział blisko 65 zawodników ze strzegomskiej sekcji judo. Mali judocy, których dopingowali rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i bliscy, walczyli dzielnie i ambitnie.

Po stoczeniu pojedynków sportowców odwiedził Święty Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci paczkami, a prezes Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. - Paweł Mosór i wiceprezes AKS-u Strzegom Edward Fedyczkowski wręczali medale i dyplomy wszystkim zawodnikom.

Podczas zawodów wszyscy mogli spróbować domowych wypieków rodziców, wypić ciepłą kawę czy herbatę.

Trenerzy sekcji judo: Józef Smoter, Krzysztof Poterała i Paweł Lasota oraz Anna Wojtasik dziękują wszystkim za pomoc w przygotowaniu zawodów.

Czekamy na kolejne sukcesy na tatami w Polsce i za granicą w następnym 2020 roku.

 

WYNIKI ZAWODÓW:

GRUPA NABOROWA

14 kg)

  1. Patrycja Tarka
  2. Jan Majstrzyk
  3. Jakub Soczyński

 

19 kg)

  1. Natalia Moszko
  2. Antonina Medyńska
  3. Maja Lasota

 

21 kg)

  1. Filip Kapela
  2. Igor Strzyżewski
  3. Igor Dudyk

 

22 kg)

  1. Wiktoria Ważydrąg
  2. Norbert Tarka
  3. Karol Ważydrąg

 

23 kg)

  1. Martyna Matkowska
  2. Anna Janoch
  3. Stanisław Krynicki

 

24 kg)

  1. Łukasz Sztangierski
  2. Piotr Radkowski
  3. Filip Ciarkowski

 

25 kg)

  1. Jakub Golak
  2. Mateusz Sztangierski
  3. Adam Lemański

 

26 kg)

  1. Emilia Zawadzka
  2. Oliwia Kupisz
  3. Martyna Hreśka

 

33 kg)

  1. Jacek Ratkowski
  2. Artur Moczulski

 

36 kg)

  1. Alicja Dudzik
  2. Patrycja Ważydrąg
  3. Lidia Łoś

 

39 kg)

  1. Fabian Franczak
  2. Daniel Burlaka

66 kg)

  1. Paweł Szumski
  2. Karol Urbanik

 

 

GRUPA STARTUJĄCA

24 kg)

  1. Olivia Piątek
  2. Maximilian Gnitecki
  3. Dorian Matusiewicz

 

29 kg)

  1. Gabriella Gołębczyk
  2. Ilia Ciara
  3. Zofia Gil

 

32 kg)

  1. Gracjan Maciejewski
  2. Wojciech Zontek

 

33 kg)

  1. Wojciech Rasławski
  2. Bartosz Górski

 

36 kg)

  1. Lena Szapańska
  2. Aleksandra Judzińska

 

37 kg)

  1. Olivier Kubanek
  2. Piotr Lipiec
  3. Julia Kuś

 

 

38 kg)

  1. Leopold Bartosik
  2. Julia Jaworska
  3. Kacper Wilk

 

41 kg)

  1. Feliks Szyrner
  2. Natasza Zając
  3. Adam Rudnicki

 

42 kg)

  1. Karol Górski
  2. Aleksandra Morytko

 

43 kg)

  1. Artur Ratkowski
  2. Paulina Borowiec
  3. Maciej Tkaczyk

 

48 kg)

  1. Kacper Gębala
  2. Nina Romanowska
  3. Amelia Pietkiewicz

 

52 kg)

  1. Maja Oleksyk
  2. Urszula Strzelecka
  3. Brygida Gryszan

 

Gratulujemy wszystkim małym judokom za dostarczenie wspaniałych wrażeń.

 

 

 

 

Autor: Tekst i zdjęcia: Dominika Poterała
Liczba wyświetleń: 239

Powrót