Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
18.12.2019

Jaroszowscy uczniowie na "Euroweeku"

Zdjęcie Artykułu

Dziewięcioro uczniów z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jaroszowie w dniach 10-14 grudnia 2019 r. po raz pierwszy uczestniczyło w zajęciach w ramach programu "Euroweek" w Lądku Zdrój.

Celem programu jest zapewnienie intensywnego szkolenia o wysokiej jakości, gdzie uczniowie rozwijają zdolności przywódcze, budują pewność siebie, ale przede wszystkim podnoszą swoje kompetencje w zakresie komunikacji w języku angielskim oraz integracji wielokulturowej.

Zajęcia były prowadzone przez wolontariuszy z innych krajów. Z uczniami z Jaroszowa pracowali wolontariusze z Wietnamu, Kolumbii, Meksyku, Argentyny, i Indonezji.

Podczas "Euroweek" panuje wiele zasad, które uczniowie muszą przestrzegać: porozumiewać się tylko po angielsku, darzyć innych szacunkiem i być punktualnym. Najbardziej podobała się uczniom zasada, że zawsze trzeba było być uśmiechniętym.

Pobyt uczniów był bardzo dobrze zaplanowany, a zajęcia trwały do wieczora. To był bardzo intensywnie spędzony czas, podczas którego młodzież przełamywała swoje bariery językowe.

To kolejny pomysł nauczycielki Joanny Pietras na ciekawe zajęcia języka angielskiego realizowane przez uczniów z jaroszowskiej szkoły.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 823

Powrót