Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
20.12.2019

Spotkanie wiglijne ZSS

Zdjęcie Artykułu

Do świątecznego stołu wigilijnego 17.12. zasiedli razem uczniowie, nauczyciele i rodzice. Dzielono się w klasach opłatkiem, płynęły życzenia, czasem płynęły łzy wzruszenia. Choinki były tak pięknie ubrane!

Mandarynki pachniały tak słodko! A czerwony barszczyk, uszka, śledzie, pierogi z grzybami i kapustą, makowce i pierniki smakowały jak w domu! Tym bardziej, że dzień wcześniej niektóre dania były przygotowywane przez uczniów i nauczycieli w nowo otwartej sali gospodarstwa domowego.

Przedszkolaki wraz z paniami wychowawczyniami i opiekunkami zaśpiewały kolędę „Świeć gwiazdeczko, mała świeć’. Do tradycji świątecznych należy również wystawianie jasełek, które  przygotowali uczniowie wraz z paniami: Elżbietą Fornal i Moniką Kasprzycką. Był to czas wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek wspomagany gestami „Makatona”, bo radość można nie tylko słowami wyśpiewać, ale też pokazać językiem migowym. „Szkoła to nasz drugi dom, każda klasa jest trochę jak rodzina, dlatego razem świętujemy i przeżywamy radość Bożego Narodzenia” – te piękne słowa wypowiedziała pani dyrektor Małgorzata Zaremba. Na zakończenie obdarowała wszystkie dzieci słodyczami i maskotkami z  mikołajkowego worka.  Dziękujemy wszystkim Rodzicom za udział i pomoc w przygotowaniu szkolnej wigilii. Dziękujemy paniom Barbarze Kramek i Iwonie Ryszawie za pomoc w dekorowaniu sali. Życzymy wszystkim cudownych, wspaniałych świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 1016

Powrót