Aktualności

ODSŁUCHAJ
03.01.2020

Mikołaj w Domu Dziecka Salvator w Wałbrzychu.

Zdjęcie Artykułu

Grudzień, Mikołaj i Boże Narodzenie to czas cudów i wielu niezwykłych zdarzeń. Nasze interesy przestają być najważniejsze i zaczynamy dostrzegać drugiego człowieka. Dlatego jak co roku Święty Mikołaj i uczniowie z Zespołu Szkół w Strzegomiu wraz z nauczycielami Barbarą Balawender i Anną Czubalą po wielu dniach przygotowań pojechali do Domu Dziecka Salvator w Wałrzychu.

Dzieci oczekiwały Mikołaja z niecierpliwością i do jego wizyty przygotowały się z niezwykłą starannością.

Były nie tylko wyjątkowo grzeczne, ale przygotowały bogaty program artystyczny prezentując wiele ze swych talentów. Były więc recytacje, wspólne śpiewanie i tańce. Każde dziecko dostało słodycze i prezenty. Młodsze dzieci dostały dodatkowo zabawki, ubrania i konsole do gier. A starsze dzieci otrzymały karty upominkowe do New Yorker i Sinsay. Wszystkie dzieci były zadowolone i szczęśliwe. Dodatkowo Mikołaj na ręce Pani Dyrektor przekazał urządzenie wielofunkcyjne (opiekacz, grill i gofrownica), urządzenie do popcornu i toster, a także talon upominkowy do Rossmanna.

Po rozdaniu upominków wspólnie zwiedziliśmy dom, w którym mieszkają wychowankowie. Każdy z podopiecznych chciał się pochwalić swoim pokojem oraz zainteresowaniami. Czas, który spędziliśmy wraz z dziećmi, przepełniony był wspólnymi zabawami , tańcami oraz rozmowami. Największą radością dla nas był uśmiech na twarzach dzieci, które wlały w nasze życie pozytywną energię na dalsze działanie! Dziękujemy wszystkim darczyńcom, dzięki którym mogliśmy po raz kolejny sprawić radość wychowankom Domu Dziecka. Dziękujemy za Wasze wsparcie, wielkie serce i hojną ofiarność.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 135

Powrót