Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
23.01.2020

„Noworoczne spotkania przedszkolaków”

Zdjęcie Artykułu

W dniu 22.01.2020 r. Publiczne Przedszkole nr 3 odwiedzili niecodzienni goście.

Z duszpasterską wizytą przybył do nas proboszcz parafii pod wezwaniem Zbawiciela Świata w Strzegomiu - ksiądz Marek Żmuda. Podczas odwiedzin ksiądz podziwiał występy najstarszych przedszkolaków prezentujących Bożonarodzeniowe Jasełka . Następnie z każdym krótko porozmawiał i obdarował pamiątkowym obrazkiem. Na koniec wizyty pobłogosławił wszystkie dzieci i pracowników , modląc się aby w nowym roku w naszej placówce dobrze się działo.

Po obiedzie gościliśmy w naszych przedszkolnych progach emerytowanych pracowników naszej placówki. Choć już nie pracują to wciąż są z nami związani sentymentalnie i chętnie nas odwiedzają.

Poczęstowaliśmy ich ciastem i kawką, a starszaki kolejny raz zaprezentowały swoje świąteczne przedstawienie. Jasełka bardzo się podobały, a goście w podziękowaniu za zaproszenie przynieśli małym aktorom mnóstwo słodkości.

Zapraszając naszych emerytów chcemy im pokazać, że o nich pamiętamy i podziękować im za to, że tworzyli przed nami przeszło 30 letnią historię naszego przedszkola i razem z nami budowali atmosferę i klimat naszej placówki.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 1389

Powrót