Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
28.01.2020

„Kochamy nasze Babcie i Dziadków”!!!

Zdjęcie Artykułu

„Kochamy nasze Babcie i Dziadków” - tymi słowami rozpoczynaliśmy uroczystości związane ze Świętem Babci i Dziadka, które odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Strzegomiu w dniu 24 stycznia 2020r. Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy Ia i Ib oraz dzieci z Oddziałów Przedszkolnych z grypy Motylki i Biedronki.

Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie oraz rodzice naszych uczniów. Przypomniano, jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie. Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości.

Uroczystości zakończono wspólnym poczęstunkiem w klasach, osłodzonym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców naszych uczniów. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 783

Powrót