Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
28.01.2020

Siatkarze z PSP nr 4 najlepsi!

Zdjęcie Artykułu

27 stycznia 2020 r. w hali sportowej w Goczałkowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych pod patronatem poseł na Sejm RP - Moniki Wielichowskiej. Zawody stanowiły również eliminacje miejsko - gminne w piłce siatkowej chłopców.

Turniej uroczyście rozpoczął zastępca burmistrza Strzegomia - Wiesław Witkowski. Do rywalizacji stanęli uczniowie z ośmiu szkół podstawowych z gminy Strzegom. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4, która będzie reprezentowała naszą gminę w mistrzostwach powiatu świdnickiego. Najlepszym siatkarzem został Natan Wojtasik (PSP nr 4).

Klasyfikacja końcowa:

  • I miejsce - PSP nr 4 Strzegom
  • II miejsce - PSP nr 3 Strzegom
  • III miejsce - PSP Olszany
  • IV miejsce - PSP Goczałków

Wręczenia pamiątkowych dyplomów i pucharów wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju dokonał burmistrz Strzegomia - Zbigniew Suchyta. W gronie osób dekorujących byli również: Barbara Asynger - dyrektor PSP w Goczałkowie oraz Grzegorz Luszawski - dyrektor OSiR-u.

Organizatorami zawodów byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzegomiu oraz Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki z oddziałami przedszkolnymi w Goczałkowie. Komentatorem turnieju był Krzysztof Kalinowski - dyrektor SCK w Strzegomiu.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą postawę sportową.

*   *   *

21 stycznia br. w hali sportowej OSiR w Strzegomiu siatkarki szkół podstawowych rywalizowały w eliminacjach miejsko - gminnych, które stanowiły kwalifikację do Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej. Do rywalizacji stanęły uczennice z czterech szkół podstawowych z gminy Strzegom.

Zespoły zagrały systemem "każdy z każdym" do dwóch zwycięskich setów. Ostatecznie najlepszą okazała się drużyna z PSP Goczałków, która wyprzedziła dziewczęta ze szkół w Strzegomiu oraz w Jaroszowie.

Klasyfikacja końcowa:

  • I miejsce - PSP Goczałków
  • II miejsce - PSP nr 4 Strzegom
  • III miejsce - PSP Jaroszów
  • IV miejsce- PSP nr 2 Strzegom
Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 2276

Powrót