Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
29.01.2020

Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym w PSP Olszany

Zdjęcie Artykułu

Kiedyś każdy z nas był dzieckiem i pamięta, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają dziadkowie. Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i dzień później Święto Dziadka to symboliczna uroczystość w kalendarzu Szkoły Podstawowej w Olszanach.

W tym roku nasza uroczystość odbyła się 22 stycznia. Zaproszeni goście, kochani seniorzy, licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane przedszkolaki. W pięknie udekorowanej sali wystąpiły dzieci w przedstawieniu pt. „Radio, stacja dzieci”. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Były więc występy wokalne i recytatorskie. Przedszkolaki zatańczyły polkę, która została nagrodzona gromkimi brawami.

Nie obyło się także bez życzeń od p. o. dyrektora szkoły – Jakuba Janowicza, który nie szczędząc ciepłych słów, życzył seniorom wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu i pogodzie ducha. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…

 

Autor: PSP Olszany
Liczba wyświetleń: 1576

Powrót