Aktualności

ODSŁUCHAJ
05.02.2020

Bal karnawałowy w Publicznym Przedszkolu nr 4

Zdjęcie Artykułu

Bal przebierańców to dzień niezwykły, wyczekiwany przez cały rok. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci .W czwartek 30 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.

Do tańca oraz licznych konkursów zachęcał nas pan Artur, który poprowadził zabawę i któremu serdecznie dziękujemy! Wszyscy przenieśliśmy się w krainę bajek , magii, tańca i muzyki. Zamiast dzieci pojawiły się księżniczki, superbohaterowie i wiele innych postaci. Bawiliśmy się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do wspólnej zabawy z Kubusiem Puchatkiem, który odwiedził nasze przedszkole. Gościliśmy również dzieci ze Żłobka nr 2 , którzy z przedszkolakami tańczyli do wesołej muzyki. Było bardzo radośnie, kolorowo i bajkowo.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 203

Powrót