Aktualności

ODSŁUCHAJ
05.02.2020

Bal Karnawałowy w Krainie Lodu

Zdjęcie Artykułu

Karnawał w „Misiu Uszatku” to czas kiedy przedszkole zamienia się w baśniową krainę. W tym roku bal karnawałowy odbył się w baśniowej fantastycznej konwencji bajki ,,W Krainie Lodu 2 ''.

Dzieci bawiły się w towarzystwie księżniczek Elsy i Anny , bałwanka Olafa , renifera Swena . Gdy rozległy się pierwsze rytmy wesołej muzyki z królewskimi honorami, na bal przybyły lodowe księżniczki, śnieżynki, bałwanki, pingwinki oraz wiele innych postaci z bajkowego świata, które chciały pobawić się w tajemniczej lodowej krainie.

Wszystkie bajkowe postacie z wielką ochotą zatańczyły pierwszy lodowy taniec. Jak na prawdziwy bal przystało nie mogło zabraknąć niespodzianek. Przy dźwiękach fanfar na salę balową wjechał lodowy tort.

Nie zabrakło także innych lodowych przysmaków. Chociaż zabawa odbyła się w scenerii zimowej, to radosna atmosfera zabawy i gorące serduszka dzieci ogrzewały lodową krainę. Radosnej zabawie nie było końca. Był to bal nad bale, jak w prawdziwych bajkach, który pozwolił choć na jeden dzień urzeczywistnić dziecięce marzenia.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 413

Powrót