Aktualności

ODSŁUCHAJ
26.02.2020

Kolorowe ferie z SCK

Zdjęcie Artykułu

Stowarzyszenie Wspierania Kultury w Gminie Strzegom „Akcja” oraz Strzegomskie Centrum Kultury po raz kolejny zaprosili dzieci do udziału w zajęciach podczas ferii zimowych.

Na uczestników zimowiska czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci przeżyły wspaniałą przygodę w Cinema Fun w Świdnicy, obejrzały w kinie SCK filmy „Doktor Dolittle” i „Urwis”, wzięły udział w warsztatach wyrobu świeczek zapachowych i magnesów z gipsu. Było karaoke, wspólne śpiewanie i popisy wokalne, a przy tym dużo dobrej zabawy i śmiechu. Hitem tegorocznego zimowiska były roboklocki oraz programowanie własnoręcznie zbudowanych aut. Były też tradycyjne zajęcia czyli potyczki w grach planszowych, konkursy plastyczne oraz zabawy integracyjno – sportowe.

Każde zajęcia rozpoczynały się rozgrzewką sportową w myśl zasady „w zdrowym ciele – zdrowy duch”. Dzieci dostawały napoje, owoce i oczywiście słodycze. Na zakończenie zimowiska odbył się magiczny bal. Była super zabawa przy muzyce, fantastyczne konkursy z nagrodami i paczki – niespodzianki.

Wydarzeniem, na które dzieci czekały był pokaz iluzji czyli „Magic Show”. Ponieważ bal odbył się w „tłusty czwartek”, nie mogło zabraknąć pączków. Organizatorzy dziękują rodzicom za zaufanie, dzieciom za wspólną, wspaniałą zabawę i zapraszają do udziału w półkoloniach letnich.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 140

Powrót