Aktualności

ODSŁUCHAJ
27.02.2020

Co słychać u naszych emerytów i rencistów?

Zdjęcie Artykułu

Kultywując tradycję obchodzenia "Dnia Kobiet" Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Strzegomiu zaprosił panie do SCK na "Babski Kabaret" już 1 lutego.

Niekonwencjonalne show, pełne humoru, dynamicznej narracji, dialogów, dowcipów i piosenek wprawiło widzów w dobry nastrój. Myślą przewodnią wieczornego spotkania było "dziś się nie spinamy - dziś się rozluźniamy". Komedia w wykonaniu świetnych aktorek: Lidii Stanisławskiej, Barbary Wrzesińskiej i Emilii Krakowskiej oczarowała publiczność. Wybuchy śmiechu towarzyszyły przez cały program. Impreza stała się niepowtarzalnym wydarzeniem.

Zarząd Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Strzegomiu zorganizował także 20 lutego br. bal karnawałowy, na którym bawiło się 80 osób. W tłusty czwartek - przy suto zastawionych stołach - na emerytów czekało wiele atrakcji. Bal rozpoczął się walcem kotylionowym, a tańce przeplatane były konkursami pełnymi nagród. Konkursy rozbawiły uczestników śmiechem i humorem. Wszyscy bawili się wesoło do późnych godzin, udowadniając że -mimo wieku - na parkiecie potrafią sobie świetnie radzić. Wspólna zabawa przyniosła wiele pozytywnych emocji, radości, przeżyć i integracji. Kiedy czas zabawy dobiegał końca, emeryci z żalem opuszczali salę balową.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 300

Powrót