Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
09.03.2020

Otwarcie placu zabaw przy ZSS w Strzegomiu

Zdjęcie Artykułu

6 marca 2020 r. to dzień uroczystego otwarcia placu zabaw przy Al. Wojska Polskiego 16 w Strzegomiu. Fundatorem tego projektu jest firma "PEPCO", zaś beneficjentem Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu.

Plac zabaw kosztował 10.000 zł. Przeznaczony jest dla dzieci młodszych i starszych. Na jego wyposażenie składają się dwa drewniane domki ze ścianami wspinaczkowymi, pomostem, kratownicą, liną oraz huśtawkami. Wdzięczni rodzice przygotowali dekorację placu. Dyrektor placówki Małgorzata Zaremba powitała serdecznie wszystkich przybyłych gości. W uroczystości otwarcia i przecięcia wstęgi wzięła udział kierownik Edyta Szczepanowska wraz z Katarzyną Pietruszką, pracownicą sklepu "PEPCO" w Strzegomiu.

Obie panie otrzymały symboliczne serduszka z podziękowaniami, wykonane przez uczniów, a Rada Rodziców ufundowała bukiet kwiatów. To niezwykłe, że panie pracujące w tym sklepie znajdują czas nie tylko na pracę i obowiązki rodzinne, ale także na pomaganie tym, którzy tej pomocy i wsparcia potrzebują. To dzięki ich pomysłowości, otwartym sercom i wrażliwości opracowany i zrealizowany został kolejny już projekt służący dzieciom i młodzieży specjalnej troski. Poprzednie projekty to: zakup tablicy multimedialnej, dofinansowanie wycieczek szkolnych do Karpacza i okolic oraz liczne darowizny w postaci zabawek, odzieży i sprzętu AGD. Wszystkie te miłe chwile zostały uwiecznione w okolicznościowym albumie w postaci portfolio. Dziękujemy z całego serca "PEPCO" - jesteście wspaniali!

 

Autor: Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu
Liczba wyświetleń: 1778

Powrót