Aktualności

ODSŁUCHAJ
16.03.2020

Od 16 marca 2020 r. Urząd Miejski w Strzegomiu zamknięty do odwołania!

Zdjęcie Artykułu

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją związaną z koronawirusem, mając na uwadze komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego dla seniorów z dnia 9 marca 2020 roku, a także decyzję rządu odnośnie zamknięcia wszystkich placówek oświatowych w kraju - w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy Strzegom informuję, że od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Urząd Miejski w Strzegomiu zostaje zamknięty dla klientów.

Z pracownikami Urzędu Miejskiego w Strzegomiu proszę kontaktować się:

Zachęcamy do skorzystania z tego rozwiązania. Pod tym adresem mogą Państwo dokonać płatności zobowiązań wobec gminy, a także skorzystać z interaktywnych formularzy. A to wszystko bez wychodzenia z domu.

Sprawy pilne załatwiane będą tylko po wcześniejszej rejestracji "Umów wizytę w urzędzie" poprzez kontakt telefoniczny oraz platformę www.eurzad.strzegom.pl

Ponadto, jeśli zajdzie pilna potrzeba przyjścia do Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, proszę o załatwianie spraw samodzielnie, bez osób towarzyszących, z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa, w tym bezpiecznej odległości co najmniej jednego metra pomiędzy pracownikiem a stroną.

 

Burmistrz Strzegomia
Zbigniew Suchyta

 

 

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 1032

Powrót