Aktualności

ODSŁUCHAJ
17.03.2020

Drogi mieszkańcu! Wypełnij ankietę dla potencjalnych użytkowników aplikacji mobilnej e-Instytucja

Zdjęcie Artykułu

W związku z planowanym wdrożeniem nowej aplikacji mobilnej w zakresie świadczenia usług publicznych, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Wyniki posłużą do rzetelnej analizy i dostarczą niezbędnych danych w zakresie oczekiwań mieszkańców gminy Strzegom.

Aplikacja mobilna e-Instytucja pozwoli państwu uzyskać dostęp na urządzeniach mobilnych jak smartfon czy tablet do informacji o naliczonych podatkach i opłatach, sprawdzić aktualny stan zobowiązań i dokonać ich płatności. Aplikacja umożliwi przesyłanie prostych dokumentów i wniosków do urzędu, dzięki temu sprawy będą mogli państwo załatwiać w dogodnym dla siebie czasie, 24 godziny na dobę, bez wychodzenia z domu. Korzystanie z aplikacji będzie bezpłatne i dostępne dla wszystkich, aby móc w pełni korzystać z jego funkcjonalności niezbędne będzie posiadanie bezpłatnego Profilu Zaufanego, elektronicznego konta bankowego lub nowego e-dowodu osobistego.

Dziękujemy za państwa rzetelność i cierpliwość przy wypełnieniu ankiety, wierzymy, że dzięki państwa wkładowi aplikacja będzie spełniała wszystkie oczekiwania.

Link do ankiety w sprawie aplikacji mobilnej:

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 273

Powrót