Aktualności

ODSŁUCHAJ
01.04.2020

Przyspieszona przerwa technologiczna na "Delfinku"

Zdjęcie Artykułu

Zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego, od dnia 12 marca br. kryta pływalnia "Delfinek" jest nieczynna. W związku z panująca w kraju sytuacją epidemiologiczną na obiekcie przyspieszono przerwę technologiczną. Zarząd Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. zakłada, że dzięki temu, już po ustaniu epidemii, pływalni Delfinek nie trzeba będzie już zamykać.

Zwykle przerwa technologiczna odbywa się w okresie wakacji i wiązało się to z jej zamknięciem. Wykorzystując czas przestoju, aby ponownie nie zamykać pływalni po ustaniu epidemii, podjęto decyzję o przeprowadzeniu tych czynności wcześniej, gdy i tak cały obiekt jest niedostępny dla mieszkańców gminy.

W chwili obecnej z niecek basenowych spuszczono wodę, zostaną one zdezynfekowane, przeprowadzone zostaną także prace naprawcze (wymiana uszkodzonych płytek ceramicznych, uzupełnianie fug etc.) i serwisowe. Po odwołaniu stanu epidemii niecki basenowe zostaną ponownie napełnione wodą i "Delfinek" ponownie zostanie oddany do użytkowania.

Zarząd OSiR Sp. z o. o. informuje, że na wszystkich obiektach (mimo faktu, że są zamknięte) trwają prace konserwatorskie i naprawcze. OSiR jest przygotowywany do wiosenno - letniego okresu.
- Wszyscy mamy nadzieję, że już niedługo pandemia koronawirusa się zakończy i OSiR będzie licznie odwiedzany przez naszych mieszkańców - podkreśla Paweł Mosór, prezes spółki OSiR.

Ważność karnetów zostanie przedłużona o czas zamknięcia pływalni. Za niedogodności spółka OSiR przeprasza.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 422

Powrót