Projekty Unijne

Projekty Unijne

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Utworzenie Klubu Seniora w Jaroszowie w ramach Centrum Aktywności i Integracji Mieszkańców Wsi Jaroszów

ODSŁUCHAJ

Klub Seniora

Klub Seniora w Jaroszowie jest obecnie wyposażany w sprzęt i meble. Do tej pory zakupiono m.in. sprzęt agd i rtv, audiobooki i książki, urządzenia do ćwiczeń i rehabilitacji, defibrylator oraz naczynia. Do końca sierpnia stworzone i udostępnione zostanie miejsce przyjazne seniorom, umożliwiające atrakcyjne i aktywne spędzenie wolnego czasu i rozwijanie swoich zainteresowań.

Klub Seniora mieścił się będzie w nowo wybudowanym Centrum Aktywności i Integracji Mieszkańców Wsi Jaroszów. To bardzo wyczekiwana przez mieszkańców inwestycja. Wykonawcą zadania było konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Budowlane "INTRABUD" Sp. z o.o. i KMB Budownictwo Sp. z o.o. ze Świebodzic.

Umowę na roboty budowlane podpisano 28 grudnia 2017 r., a protokół odbioru końcowego inwestycji został podpisany w maju br. Roboty budowlane były ważnym etapem realizacji projektu "Utworzenie klubu seniora w Jaroszowie w ramach centrum aktywności i integracji mieszkańców wsi Jaroszów", na który gmina Strzegom pozyskała 1,25 mln zł z Unii Europejskiej.

 

 

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 1322

Powrót