Aktualności

ODSŁUCHAJ
05.05.2020

Zasady korzystania z otwartych obiektów sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. w Strzegomiu

Zdjęcie Artykułu

 1. W okresie od 4 maja 2020 r. korzystanie z obiektów sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. w Strzegomiu o charakterze otwartym będzie możliwe przy zachowaniu zasad wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
 2. Otwarte zostają następujące obiekty sportowe:
  boiska piłkarskie przy ul. A. Mickiewicza 2, boisko wielofunkcyjne „Orlik” przy ul. A. Mickiewicza 2, kort tenisowy przy ul. A. Mickiewicza 2.
 3. Wyłączone z użytkowania pozostają obiekty otwarte: Skate Park przy ul. Krótkiej, Dirt Park przy ul. Parkowej, boisko wielofunkcyjne przy ul. Koszarowej.
 4. Na boiskach piłkarskich, boisku wielofunkcyjnym typu Orlik może przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 6 osób i 1 trener korzystających z tych obiektów, z wyłączeniem ich obsługi.
 5. Na jednym korcie tenisowym mogą przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 4 osoby i 1 trener korzystające z tego kortu, z wyłączeniem jego obsługi.
 6. Pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji sp. z o.o. w Strzegomiu są upoważnieni do weryfikowania liczby osób korzystających z obiektów.
 7. Z korzystania wyłączone zostają szatnie i węzły sanitarne (poza toaletą).
 8. Środki do dezynfekcji rąk są dostępne u pracowników OSiR Sp. z o. o. obsługujących poszczególne obiekty.
 9. Wprowadza się piętnastominutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi grupami korzystających.
 10. Osoby korzystające z obiektów lub sprzętu są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt.

Zarząd OSiR Sp. z o. o.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 466

Powrót