Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
13.03.2019

Dzień Kobiet w Senior - Wigor z młodzieżą z Zespołu Szkół

Zdjęcie Artykułu

Dzień Kobiet to święto szczególne, obchodzone w różnych kulturach zawsze w uroczysty sposób. Z tej okazji młodzież z Zespołu Szkół zaprezentowała montaż słowno - muzyczny” Kwiaty dla Seniorek” w Domu Dziennego Pobytu Senior-Wigor w Strzegomiu.

To już kolejne spotkanie z nestorami w ramach programu „ Młodzież i seniorzy- razem działać raźniej”, którego pomysłodawczynią jest Pani Renata Mikołajewicz-Gołąb.

Dziewczęta z klasy III Technikum Handlowego zaprosiły seniorów w wędrówkę poprzez wieki, począwszy od Adama i Ewy, Starożytność, Średniowiecze do czasów współczesnych- prezentując tematyczne scenki wcieliły się w różne postaci.

Ponadto uczniowie Emilia Stempin i Mateusz Karcz z klasy IV Ekonomiczno-Górniczej oraz Ewa Król z klasy III Technikum Handlowego zaprezentowali angielskie piosenki „ Nothing breaks like a heart” i „ You’re a woman”.

Po części artystycznej młodzież rozdała wszystkim Paniom kartki z życzeniami z okazji 8 Marca.

Dużo radości przysporzyło wszystkim wspólne śpiewanie karaoke znanych polskich przebojów „ Bo z dziewczynami” J. Połomskiego i „ Gdzie ci mężczyźni” D. Rinn.

 

Autor: Renata Mikołajewicz-Gołąb
Liczba wyświetleń: 1302

Powrót