Aktualności

ODSŁUCHAJ
01.04.2019

Dołącz do Strzegomskiej Grupy Rowerowej!

Zdjęcie Artykułu

Za nami pierwsze spotkanie Strzegomskiej Grupy Rowerowej, które cieszyło się sporą frekwencją.

Około 50 rowerzystów z gminy Strzegom oraz przyjezdnych z gmin Żarów i Jawor, 21 marca br., zebrało się w Strzegomskim Centrum Kultury. Spotkanie miało na celu ustalenie szczegółów dotyczących harmonogramu spotkań, wspólnych wyjazdów, tras po których grupa zamierza jeździć. Grupa wspólnie ustaliła również punkt zbiórek, który obecnie znajduje się na parkingu przy Strzegomskim Centrum Kultury, ul. I.J. Paderewskiego 36. Ustalone zostały również dni i godziny spotkań.

- Kolejne spotkanie grupy odbędzie się na przełomie miesiąca kwietnia i maja, gdzie podsumowane zostaną początki działalności grupy. Zdecydujemy również, jakie ewentualne udoskonalenia lub zmiany wprowadzić - dodają organizatorzy. O spotkaniu informować będziemy zarówno na stronie internetowej oraz facebooku Strzegomskiego Centrum Kultury oraz na plakatach.

W sobotę, 23 marca, rowerzyści wybrali się ze Strzegomia do Jawora, gdzie następnie skierowali się w stronę miejscowości Myślibórz – Myślinów, wracając przejechali przez miejscowości: Paszowice, Celów oraz Roztokę, pokonując tym samym dystans 61 km. Natomiast niedzielna wycieczka to między innymi przejazd przez Strzegom, Dobromierz, Świebodzice i Żarów. Grupa przejechała około 70 km, podziwiając przy tym piękno Książańskiego Parku Krajobrazowego. Zachęcamy także do dołączenia do facebookowej grupy Strzegomskiej Grupy Rowerowej.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 599

Powrót