Aktualności

ODSŁUCHAJ
15.11.2019

„Bal Seniora” w Stanowicach

Zdjęcie Artykułu

W Stanowicach 9 listopada br. odbyła się 24. edycja „Balu Seniora”. Bawiło się na nim ponad 100 osób w wieku od 19 do 90 lat!

Była to prawdziwa integracja mieszkańców w towarzystwie zaproszonych gości: burmistrza Strzegomia - Zbigniewa Suchyty, zastępcy burmistrza - Wiesława Witkowskiego, przewodniczącego Rady Miejskiej w Strzegomiu – Tomasza Marczaka, wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej - Piotra Szmidta z małżonką Kazimierą, ks. proboszcza Sławomira Marka, przewodniczącego Rady Parafialnej - Stanisława Baki i przedstawicielek Kasy Unii Lubelskiej, symbolicznego sponsora imprezy – pani Basi i pani Martyny.

Zgodnie z tradycją, Rada Sołecka – organizator balu, burmistrz Zbigniew Suchyta i radny Piotr Szmidt złożyli życzenia seniorom, a najstarszym uczestnikom balu - Anieli Śmierciak i Edwarda Pasisa wręczyli drobne upominki i kwiaty.

- Seniorów i gości zabawiał Dj Wojciech. 24. „Bal Seniora” za nami, a przed nami „srebrny jubileusz” w 2020 r. Czekamy z niecierpliwością. Dziękujemy wszystkim i do zobaczenia za rok – podkreśla sołtys Stanowic Zdzisława Dmytrarz.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 1222

Powrót